Od prvých dodávok nadstavieb na automobilový podvozok sa zameriavame na variant montáže priamo v ČR. Ponúkame tak širšie možnosti pre riešenie individuálnych prianí zákazníkov, nadštandardnú kvalitu spracovania a originálne technické riešenia.
Prednosti našich plošín sú: robustnosť, presné ovládanie a jednoduchá obsluha. Plošiny majú dobré pracovné charakteristiky, ľahkú údržbu a predovšetkým garantovanú a preverenú kvalitu. Naša spoločnosť dodala cez 380 nadstavieb na podvozku.
Investujeme dlhodobo do vybavenia našich montážnych dielní. V roku 2013 sme otvorili ďalšiu prevádzku, ktorá našu montážnu kapacitu zdvojnásobila.

Prinášame vám nadstavby šité na mieru!

Uvedené príklady ukazujú možné kombinácie typov plošín a podvozkov, ktoré sme navrhli a vyrobili podľa konkrétnych prianí zákazníkov. V prípade záujmu si vyžiadajte individuálnu ponuku. Kompletnú ponuku štandardných sériových modelov nájdete v Katalógu plošín > Nadstavby.

Plošina E140P na podvozku Ford Ranger

Plošina E140P na podvozku Ford Ranger

V závere minulého roka boli dodané nadstavby E140P na podvozku Ford Ranger s pracovnou výškou 13 m a veľkým stranovým dosahom. Plošiny sú vybavené dvojitou izoláciou do 1000 V. Plošina je navrhnutá s nosnosťou 250 kg v celom pracovnom rozsahu.