GSR

Nástavby na automobilových podvozkoch GSR

Naša firma je výhradným dovozcom plošín GSR na automobilovom podvozku už od roku 1997. Ponuka nástavieb GSR zahrňujú oceľové teleskopy, kĺby a špeciálne výložníky s JIB ramenami v pracovných výškach 12 – 36 m montovaných na podvozkoch dodávkových, skriňových alebo klasických nákladných automobilov. Široká paleta použitých cestných podvozkov ako napr. Nissan, Ford, Iveco, Mercedes Benz, MAN alebo terénnych podvozkov s náhonom 4×4 umožňuje zákazníkom zvoliť optimálnu kombináciu pracovnej výšky, hmotnosti, druhu pohonu a prejazdnosti. Prednosťou dodávaných plošín GSR je vedľa nadštandardných technických parametrov robustnosť, presné ovládanie a jednoduchá obsluha. Plošiny majú dobré pracovné charakteristiky a predovšetkým preverenú kvalitu. Ďalšou podstatnou vlastnosťou je jednoduchá, nenáročná údržba a dostupnosť náhradných dielov. Od roku 2008 sme dodali cez 50 nástavieb na podvozku značky GSR.

E140P
denka lift

Prívesné plošiny DENKA LIFT

Sortiment DENKA LIFT tvorí ucelená rada prívesných teleskopických pracovných plošín. Výrobca DENKA LIFT má tradíciu už od roku 1980. Veľmi úzka spolupráca s týmto výrobcom v roku 2013 vyústila k prevzatiu celej značky a výroby našou skupinou ROTHLEHNER. Túto techniku s pracovnými výškami od 12 do 30 m je možné veľmi úspešne využiť vďaka vynikajúcim technickým parametrom, na všetkých stavbách a pri údržbe hál, priemyselných areálov a historických objektov, pri vykonávaní klampiarskych a natieračských prácach. Plošiny DENKA LIFT sú veľmi ľahké hliníkové teleskopické pracovné plošiny poháňané ekologickým akumulátorovým pohonom. Vynikajú minimálnymi transportnými rozmermi a nízkou hmotnosťou. Nemožno nespomenúť ani jednoduchú obsluhu a údržbu, spoľahlivosť a odskúšanú životnosť prívesu DENKA LIFT. Zvláštnou kategóriou sortimentu tvorí veľmi úzke zariadenie s pracovnými výškami 16 – 28 m a s prejazdnými rozmermi odpovedajúcimi veľkosti bežných dverí. Českým a slovenským zákazníkom sme dodali cez 260 plošín DENKA LIFT.

DK18
haulotte

Samohybné nožnicové a kĺbové plošiny HAULOTTE

Sme výhradným dovozcom samohybných plošín HAULOTTE. Jedná sa o najväčšieho európskeho výrobcu samohybných plošín s najširším sortimentom nožnicových, kĺbových a teleskopických plošín s akumulátorovými alebo dieselovými pohonmi 2 x 2 alebo 4 x 4. Široká paleta pracovných výšok a nosností umožňuje uspokojiť požiadavky všetkých zákazníkov. Samohybné plošiny je možné využiť ako pre montáže a údržby hál, tak pre práce v najťažšom teréne pri výstavbe. Do kategórie samohybných zariadení sa nachádzajú ešte špeciálne samohybné kĺbové a teleskopické plošiny s riadenou prednou i zadnou nápravou, nenájdeme činnosť, ktorú by sme do výšky 43 m nedokázali strojom HAULOTTE pokryť. Na český a slovenský trh sme dodali cez 1250 plošín HAULOTTE.

HT28RTJ

europelift

Praktické prívesné plošiny Europelift

Europelift je maďarská spoločnosť založená v roku 2004. Vyrába v prvom rade praktické prívesné plošiny s jednoduchou kĺbovou konštrukciou ramena, ktoré ďalej exportujú do celej Európy, ale nájdete u nich aj na mieru vyhotovené pracovné plošiny na pásovom podvozku do 10 – 18 metrovej pracovnej výšky. Stroje sú robustné, podvozky a nosníky sú masívne. Plošiny sú vyrábané najnovšou technológiou ohýbania vysokopevnostných plechových platní. Prívesné plošiny Europelift sú najpredávanejšie pre svoju cenovú dostupnosť popri kvalitnom prevedení a nízkych prevádzkových nákladoch. Skupina Rothlehner je jej Slovenským exkluzívnym distribútorom.

europelift
PB

Samohybné nožnicové a kĺbové plošiny PB LIFTTECHNIK

Špeciálne pre účely údržby a manipulácie vnútri logistických celkov a skladových hál boli vyvinuté úzke elektrické pracovné plošiny nemeckého výrobcu PB LIFTTECHNIK. Výsledkom je ucelená rada konštrukčne neobvyklých elektrických nožnicových pracovných plošín určených pre práce v uzavretých objektoch s pracovnými výškami 12, 15, 17, 19 a 22,5 m. Plošiny vynikajú nízkou hmotnosťou, veľmi malými prejazdnými rozmermi a prejazdná šírka je aj u strojov s najvyššou pracovnou výškou len 1,2 m. Plošiny rady TOP 12 sú vhodné tam, kde je potrebné pracovať a presúvať sa s veľkou nosnosťou koša vo veľkých pracovných výškach a naviac, v stiesnenom priestore. Plošiny sú veľmi úspešne používané v požičovniach v Európe, ale aj v ČR a SR. PB Lifttechnik vyvinul aj ojedinelú radu nožnicových plošín s vynikajúcim riešením samonivelačných terénnych podvozkov 4×4 s veľkou nosnosťou a poháňaných akumulátormi. Stroje môžu byť na stavbe od zahájenia až po dokončenie vnútorných inštalácií.

PB
hinowa

Kĺbové plošiny na pásovom podvozku Hinowa

Taliansky výrobca je naším dodávateľom plošín na pásovom podvozku. Spoluprácu sme zahájili v roku 2015. Tento typ stroja sa teší rastúcej obľube kvôli kompaktnému rozmeru a schopnostiam v teréne. Stroje sú koncipované pre náročné až extrémne nasadenie.

hinowa_1370
almac logo

Nožnicové plošiny na pásovom podvozku  ALMAC

ALMAC je talianska spoločnosť, ktorá v roku 2014 uviedla na trh koncepciu kompaktných nožnicových pracovných plošín určených pre prácu v interiéri aj exteriéri. Jedná sa o nožnicové špeciálne plošiny, ktoré svojou konštrukciou rozširujú možnosti nasadenia nožnicových plošín. Naša spoločnosť je výhradným dodávateľom od roku 2015. Plošiny sú vybavené pásovými podvozkami a systémom automatického nivelovania do pracovnej polohy bez stabilizačných opier.

850-HE
bronto

Nástavby na podvozkoch BRONTO

Fínská firma BRONTO SKYLIFT s ponukou nástavieb pracovných plošín až do pracovnej výšky 112 m vyrobila a predala 4500 kusov pracovných plošín v celosvetovo uznávanej absolútne najvyššej kvalite. Vďaka svojej spoľahlivosti môžete stretnúť tieto zariadenia v hasičských útvaroch všetkých veľkomiest sveta. Priemyselné nástavby používajú významné priemyselné podniky a výrobky BRONTO nechýbajú ani v žiadnej väčšej požičovni pracovných plošín v Európe. Spoločnosť BRONTO starostlivo vyberá svojich obchodných partnerov, preto nás veľmi potešilo, že naše firma sa stala výhradným distribútorom značky BRONTO pre SR a ČR v segmente priemyselných plošín. Naši servisní technici prešli náročným niekoľko stupňovým servisným školením a stali sme sa certifikovaným servisným partnerom BRONTO.

bronto
falcon

Špeciálne úzke plošiny FALCON SPIDER

Firma Falck Smidt bola založená v roku 1935 so špecializáciou výroby plošín pre armádu. Postupne sa vypracovala v popredného svetového výrobcu plošín pre vnútorné využitie s pracovnou výškou nad 30 m. Naša spoločnosť zastupuje značku na českom a slovenskom trhu od roku 2005. Plošiny sú koncipované ako kolesové alebo pásové s veľmi kompaktnými rozmermi. Jedná sa o veľmi špecifické stroje, ktoré nachádzajú uplatnenie pri údržbe obchodných a zábavných komplexov, bánk a letísk, prakticky na všetkých kontinentoch sveta.

flacon