Sme jednou z dcérskych firiem spoločnosti ROTHLEHNER Arbeitsbühnen GmbH, ktorá sídli v nemeckom Massingu. Materská firma bola založená v roku 1976. Svojimi predajnými a servisnými výkonmi sa firma ROTHLEHNER dostala do veľmi silnej konkurencii na jedno z predných miest v Nemecku. Firma predala cez 6000 pracovných plošín. V súčasnej chvíli je najväčšia servisná sieť pracovných plošín v Nemecku.
Slovenská spoločnosť ROTHLEHNER pracovné plošiny bola založená v roku 2008. Firma začínala s jedinou plošinou a jediným zamestnancom, súčasným konateľom pánom Ladislavom Kajanom.
Koncepcia firmy je založená na predaji širokej škály pracovných plošín, kvalitným servisným zázemím a úzkom a trvalom vzťahu s dlhoročnými dodávateľmi pracovných plošín.

Pozrite si naši ponuku pracovných plošín. Ak by ste nás chceli navštíviť alebo nám poslať dopyt, neváhajte nás kontaktovať.

Logo SK

Naším mottom je „Koncepcia pre Vašu budúcnosť…“

Motto vyjadruje jednoducho poslanie našej spoločnosti. Celkovým prístupom spoločnosti i každého jednotlivého člena týmu chceme garantovať naším zákazníkom istotu správnej investície pri využití pracovných plošín, ktoré dodávame.