Automechanik / Autoelektrikář

Nehledáme právě Vás?

Jsme dceřiná společnost rodinné firmy ROTHLEHNER Arbeitsbühnen GmbH. Firma byla založena v roce 1976 a v současnosti je jednou z předních německých firem v prodeji, a především v servisu pracovních plošin. Naše česká společnost ROTHLEHNER pracovní plošiny zahájila první dodávky plošin v roce 1992. Kromě prodeje a servisu plošin jsme se zaměřili i na výrobu nástaveb plošin na podvozcích nákladních aut. V této oblasti jsme v ČR a SR největším dodavatelem autoplošin upravených dle potřeb zákazníka.

Přidejte se k nám. Naše firma je největším specializovaným výrobcem pracovních plošin na automobilových podvozcích. Momentálně hledáme další kolegy na pozici elektrikář ve výrobě nástaveb. Pokud jste řemeslně zručný nebo se zkušeností z individuální zámečnické malovýroby, prosím, kontaktujte nás. Pracujeme na zákaznicky zaměřené kusové výrobě, nejedná se o práci u pásu nebo na směny. Důležitá je pro nás dlouhodobá spokojenost zaměstnanců i zákazníků. Vážíme si dobře odvedené práce, kterou umíme nadstandardně ohodnotit.

Náplň práce:

  • elektroinstalace při výrobě nástaveb plošin na podvozky nákladních aut

  • instalace elektro doplňků a jejich zapojení

  • návrh a realizace zákaznických úprav

  • diagnostika poruch

  • součinnost při opravách elektroinstalace elektroniky pracovních plošin

  • vedení dokumentace

Co požadujeme:

  • vyučení v oboru

  • praxi v oboru výhodou – NE podmínkou

  • vyhláška 50, slaboproud

  • znalost práce na PC

  • znalost čtení výkresů

  • samostatnost, flexibilitu, ochotu učit se nové věci

Co nabízíme:

  • práci v moderně vybaveném prostředí

  • zázemí mezinárodní servisní a prodejní organizace

  • možnost uplatnění technických znalostí a nápadů

  • dlouhodobou perspektivu a odborný růst

  • nadstandardní platové podmínky

  • roční bonusy, prémie a zaměstnanecké benefity

  • jeden týden dovolené navíc, 3x SICK DAY

  • čistění a údržba pracovních oděvů

Máte zájem ? Napište nám

Připojit životopis (PDF,WORD)

Vyplněním své e-mailové adresy a/nebo svého telefonního čísla nám dáváte souhlas k tomu, abychom vás kontaktovali. Zásady ochrany soukromí.