Plošina pre efektívnejšie využitie stávajúceho podvozku

Pre nášho zákazníka sme pripravili inovatívne technické riešenie umiestnenia pracovnej plošiny na už používaný podvozok s kontajnerovým nosičom. V spolupráci s výrobcom kontajnerového nosiča bola plošina E179T prispôsobená ako samostatná snímateľná nadstavba. Zákazník získal ďalšiu možnosť využitia podvozku, ktorý inak slúži ako kontajnerové vozidlo pre prepravu materiálov so štandardným systémom naťahovania kontajneru na podvozok.

Více

Plošina pre energomontážnu firmu BIMONT

Spoločnosť BIMONT sa zaoberá projekčnou činnosťou, montážou, údržbou a revíziami elektrických sietí NN, VN, VVN a trafostaníc VN/NN a elektrickými rozvodmi verejného osvetlenia. Pre svoju činnosť na spevnených komunikáciách si zvolila plošinu E140TJV, ktorá umožní zrýchlenie a zefektívnenie výškových prác. Plošina je umiestnená na ľahkom cestnom podvozku NT 400 a neprekračuje celkovú pohotovostnú hmotnosť 3500 kg. Plošina je navrhnutá v prevedení zvýšenej bezpečnosti s dvojitou izoláciou pracovného koša a výložníku.

Více

To bola Bauma 2016

Máme za sebou ďalší ročník veľtrhu Bauma 2016 Mníchov. Aj cez nepriazeň počasia na veľtrh tento rok zavítalo okolo 600 000 návštevníkov so záujmom o stavebníctvo. Taktiež naša firma hodnotí tohoročné výsledky veľtrhu kladne. „Sme radi, že Bauma 2016 bola pre nás úspešná a chceli by sme touto cestou poďakovať našim zákazníkom a hosťom za…

Více

Pásová plošina 22 m pre stavby v Prahe

Koncom roku bola odovzdaná pražskej stavebnej spoločnosti zaujímavá pásová kĺbovo-teleskopická plošina Bluelift SA 22 s pracovnou výškou 22 m a prejazdnou šírkou iba 945 mm. Systém variabilného rozloženia podpier, možnosť ustavenia v náklone až 11° a celkové kompaktné rozmery predurčujú tento stroj k práci vo veľmi stiesnených podmienkach. Bude využívaná predovšetkým pri opravách striech a…

Více

Inovácia STAR 6

Nová vylepšený variant stroja STAR 6 je pokračovaním inovácií výrobkov Haulotte. Stroj má kompletne nový dizajn, technológia je založená na úsporných elektrických pohonoch a spoľahlivej elektroniky integrujúcej funkcie Haulotte Active Screen. Plošina je určená pre činnosti vnútri aj vonku. Pri práci vnútri umožňuje prácu dvom pracovníkom. Spoločnosti Haulotte sa podaril vývoj veľmi kompaktnej a výkonnej…

Více

Odovzdanie E180TJ na podvozku MAN

Konštrukcia plošiny E180TJ a vybavenie plošiny zohľadňuje špecifické požiadavky zákazníka. Dôraz bol kladený na zvýšené užitočné vlastnosti plošiny určenej do ťažkého terénu. Zvláštnosti technického riešenia je zvýšená nosnosť pracovného koša pri zachovaní ustavenia plošiny v obryse vozidla. Plošina je certifikovaná s dvojitou izoláciou 1000 V splňujúca prísne štandardy nemeckej normy VDE. Okrem štandardného pohonu z…

Více

Skupina ROTHLEHNER za rok 2015

Aj v roku 2015 sa nám podarilo splniť naše plány. Dodali sme cez 700 plošín s obratom 32 mil. euro. V skupine je zamestnaných cez 180 pracovníkov, väčšinou na servisno-technických pozíciách.

Prívesná plošina 13 m

Jednou z plošín predaných v júni je plošina nášho dodávateľa EUROPELIFT, model TM13G. Jedná sa o kvalitný stroj s kompaktnými rozmermi a dobrými pracovnými charakteristikami.

Více

Prejazdový mostík do depa

Súčasťou dodávky plošín Optimum 6 bol špeciálny mostík, ktorý slúži pre bezpečný prejazd montážnych miest v depe.

Více

Nadstavby na mieru

Už 20 rokov sa zaoberáme montážou nadstavieb na mieru. Zákazník stanovuje požiadavky na podvozok, parametre, plošiny a veľmi individuálne výbavy…

Více

Inovace kloubových plošin Haulotte

Společnost Haulotte, největší evropský výrobce samohybných plošin, představuje postupně inovace řady kloubových plošin pod označením RTJ a RTJ PRO.

Více

Dodávka dvou plošin DK18

Společnost Stavdal, která je dlouho řadu let velmi dobře obeznámena se značkou DENKA LIFT, investovala do dalších dvou nových pracovních plošin DK18.

Více

Dvě plošiny E140P

V závěru loňského roku byly dodány dva kusy pracovní plošiny E140P na podvozku Ford Ranger s pracovní výškou 13 m.

Více

Nadstavba plošiny B200TJ na podvozok CNG

Mnoho miest a obcí využíva rôzne dotačné programy a vybavuje svoje dopravné prostriedky a komunálnu techniku vozidlami s motorom CNG. V roku 2014 sme dodali nadstavbu B200TJ pre dopravný podnik, namontovanú na podvozok IVECO Daily 7 t CNG.

Více

Profesionálny servis plošín

V súčasnosti zaisťujeme pravidelný opakovaný servis pre viac než 1550 pracovných plošín v ČR a SR. Radi vám ponúkneme naše servisné skúsenosti.

Více

Predaj náhradných dielov

Sklad náhradných dielov eviduje okolo 10 000 položiek a hodnota dielov skladom, určených k okamžitej distribúcii, sa dlhodobo pohybuje v rozmedzí 12-15 miliónov Kč.

Více