Pre priamy kontakt k prenájmu volajte:

Katarína Poláková: +421 911 917 817

alebo píšte: prenajom@rothlehner.sk

Ponúkame plošiny z vlastného prenájmového parku v bezchybnom technickom stave. Plošiny radi zavezieme, preškolíme na mieste vašich pracovníkov.  Sme pripravení na bežné zákazky aj špeciálne projekty.
Pokiaľ potrebujete poradiť s výberom vhodnej plošiny k prenájmu, kontaktujte prosím nášho dispečera alebo využite náš formulár.

Elektrické nožnicové plošiny

Nosnost 230 kg, 2 osoby. Typické použití: všechny profese TZB. Plošina vhodná pro úzké prostory a transport výtahy díky malé hmotnosti. Práce uvnitř.

Nosnost 230 kg, 2 osoby. Typické použití: všechny profese TZB. Plošina vhodná pro úzké prostory (šířka 78 cm). Práce uvnitř i venku na pevném podkladu.

Nosnost 350 kg, 2 osoby. Typické použití: všechny profese TZB. Plošina vhodná pro úzké prostory. Práce uvnitř i venku na pevném podkladu.

Nosnost 450 kg, 2 osoby. Typické použití: všechny profese TZB. Univerzální plošina s velkou výdrží. Pro práce uvnitř i venku na pevném podkladu.

Nosnost 350 kg, 2 osoby. Typické použití: všechny profese TZB. Pojezd v každé pracovní výšce. Pro práce uvnitř i venku na pevném podkladu.

Nosnost 350 kg, 2 osoby. Typické použití: všechny profese TZB. Pro práce uvnitř na pevném podkladu. Předností je pojezd v každé pracovní výšce.

Nosnost 400 kg, 2 osoby. Typické použití: všechny profese TZB. Šířka pouze 1,2m. Pro práce uvnitř i venku na pevném podkladu.

Dieselové nožnicové plošiny

Nosnost 450 kg, 3 osoby. Typické použití: dokončovací venkovní práce TZB. Pojezd v každé pracovní výšce. Úzká dieselová plošina. Pro práce na nerovném podkladu.

Nosnost 700 kg, 4 osoby. Typické použití: opláštění hal. Pojezd v každé pracovní výšce. Pro práce na nerovném podkladu a náročném terénu.

Nosnost 500 kg, 4 osoby. Typické použití: opláštění hal. Pro práce na nerovném podkladu a náročném terénu. STAR a STOP z koše plošiny. Možnost vyrovnání opěrami.

Nosnost 500 kg, 4 osoby. Typické použití: opláštění hal. Pro práce na nerovném podkladu a náročném terénu. STAR a STOP z koše plošiny. Možnost vyrovnání opěrami.

Nosnost 200 kg, 2 osoby. Stranový dosah: 3,5 m. Typické použití: dokončovací práce a údržba. Plošina vhodná pro úzké prostory (šířka 99 cm). Práce uvnitř i venku na pevném a rovném podkladu.

Nosnost 225 kg, 2 osoby. Stranový dosah: 5,1 m. Typické použití: dokončovací práce a údržba. Práce uvnitř i venku na pevném a rovném podkladu.

Nosnost 220 kg, 2 osoby. Stranový dosah: 7,2 m. Typické použití: dokončovací práce a údržba. Práce uvnitř i venku na pevném a rovném podkladu.

Nosnost 230 kg, 2 osoby. Stranový dosah: 7,2 m. Typické použití: dokončovací práce a údržba. Předností stroje je sklopné rameno koše s natáčením do strany. Práce uvnitř i venku na pevném a rovném podkladu.

Nosnost 230 kg, 2 osoby. Stranový dosah: 8,5 m. Typické použití: dokončovací práce a údržba. Dlouhá výdrž baterií. Práce uvnitř i venku na pevném a rovném podkladu.

Nosnost 230 kg, 2 osoby. Stranový dosah: 8,3 m. Typické použití: výstavba a dokončovací práce. Výkonná dieselová plošina určená pro venkovní stavební činnosti.

Nosnost 230 kg, 2 osoby. Stranový dosah: 12,2 m. Typické použití: výstavba a dokončovací práce. Nejmodernější dieselová plošina na trhu. Určená pro venkovní stavební činnosti.

Nosnost 250 kg, 2 osoby. Stranový dosah: 6,1 m. Nástavba vhodná i do terénu. Velká nosnost koše ve své kategorii. Řidičské oprávnění B.

Nosnost 200 kg, 2 osoby. Velký stranový dosah: 12,1 m. Řidičské oprávnění B. Zapůjčení možné bez obsluhy. Snadné ustavení díky jednoduchým kolmým opěrám.

Velký stranový dosah: 8,7 m s 300 kg v koši (2 osoby). Řidičské oprávnění B. Zapůjčení možné bez obsluhy. Snadné ustavení díky jednoduchým kolmým opěrám.

Nosnost 250 kg, 2 osoby. Velký stranový dosah: 13,1 m. Řidičské oprávnění B. Snadné ustavení díky jednoduchým kolmým opěrám a automatické stabilizaci.

Nosnost 120 kg, 1 osoba.  Stranový dosah: 6,7 m. Plošina vhodná pro úzké prostory. Projede běžnými dveřmi 80 cm. Pohon 230 V. Práce uvnitř i venku na pevném podkladu. Přívěs za běžné vozidlo.

Nosnost 200 kg, 2 osoby.  Stranový dosah: 6,1 m. Pohon 230 V. Práce uvnitř i venku na pevném podkladu. Přívěs za běžné vozidlo, možnost Vaší vlastní dopravy.

Nosnost 200 kg, 2 osoby.  Stranový dosah: 11,1 m. Pohon baterie a 230 V. Nejoblíbenější plošina ve své kategorii. Snadné ovládání. Práce uvnitř i venku na pevném podkladu. Přívěs za běžné vozidlo, možnost Vaší vlastní dopravy.

Nosnost 200 kg, 2 osoby.  Stranový dosah: 10 m. Pohon baterie a 230 V. Práce uvnitř i venku na pevném podkladu. Přívěs za běžné vozidlo, možnost Vaší vlastní dopravy.

Nosnost 200 kg, 2 osoby.  Stranový dosah: 11,4 m. Pohon baterie a 230 V. Práce uvnitř i venku na pevném podkladu. Přívěs za běžné vozidlo, možnost Vaší vlastní dopravy.

Nosnost 200 kg, 2 osoby.  Stranový dosah: 11,6 m. Pohon baterie a 230 V. Přívěsná plošina s nejvyšší výškou na trhu. Práce uvnitř i venku na pevném podkladu. Přívěs za běžné vozidlo, možnost Vaší vlastní dopravy.

Prenajmite si od nás pracovnú plošinu. Ponúkame vám celý sortiment pracovných plošín k prenájmu na ľubovolnú dobu. Nájdete u nás nožnicové, kĺbové aj prívesné plošiny a nadstavby na podvozku. Pokiaľ si nevyberiete v našej požičovni, kontaktujte nás a my vám sprostredkujeme prenájom plošiny z našich partnerských požičovní.

Vďaka možnosti prenájmu si zachováte pracovnú flexibilitu, bez toho aby ste museli do technického vybavenia príliš investovať. Naše plošiny k prenájmu sú udržované v perfektnom stave a pripravené na práci v náročných podmienkach.

Prednosťou prenájmu u nás je odborný, rýchly a spoľahlivý servis pracovných plošín. Servis je vám plne dostupný po celú dobu prenájmu plošiny. V prípade, že by nebolo možné prípadnú závadu odstrániť, sme pripravení vo veľmi krátkom termíne zaistiť náhradné zdvíhacie zariadenie.

Pre priamy kontakt k prenájmu volajte:

Katarína Poláková: +421 911 917 817

alebo píšte: prenajom@rothlehner.sk

Nefunguje plošina? Volajte servis +421 911 317 217!

Nie ste spokojení s našimi službami? Volajte +421 911 917 817!