Plošiny dodané našou firmou využívajú súkromné osoby a živnostníci, priemyselné výrobné podniky, obce a mestá, ale aj veľké nadnárodné spoločnosti. Veľmi si vážime dôvery našich zákazníkov, ktorú nám prejavujú aj opakovanými nákupmi.
Od roku 2008 sme dodali približne 600 pracovných plošín, realizovali sme vyše päťtisíc zákaziek servisu a prenájmov. V roku 2017 vďaka veľkému záujmu zákazníkov sa nám podarilo dodať v priemere 60 plošín.

Spokojnosť našich zákazníkov je hlavným cieľom pri poskytovaní služieb pred predajom, ale predovšetkým po predaji. Politika kvality a zázemie našej firmy sú nastavené tak, aby sme mohli Vašu investíciu ochrániť po celú dobu životnosti plošiny.

Plošiny sme dodali pre nasledovných partnerov: BESTRENT, ELTODO, ČISTENIE EXTERIÉROV BN, BRANTNER Nové Zámky,  ŘSD, RAMIRENT, SICO, Vondrášek, Pelikán Plošiny Muller, TS služby města obcí, ASA, Elektroline, české a slovenské dráhy, UNIHOBBY, OBI, Tesco, Ahold, obchodné centrá a pod.

 

 

 

Vybrané referencie

 

BESTRENT

bestrent

Pre spoločnosť BESTRENT sme doteraz dodali vyše 50 pracovných plošín. V ich pobočkách na prenájom stavebnej mechanizácie nájdete naše nožnicové plošiny ale aj prívesné plošiny, ktoré sú príznačné svojím flexibilným využitím. BESTRENT patrí medzi najväčšie slovenské spoločnosti s prenájmom stavebnej mechanizácie.

 

 ELTODO

Plošiny pro ELTODO

So spoločnosťou ELTODO a s jej dcérskymi spoločnosťami spolupracujem skupina ROTHLEHNER cez 15 rokov. Ako pravidelný zákazník si spoločnosť obľúbila nadstavby na podvozku kvôli jej spoľahlivosti a dostupnému servisu. Pre spoločnosť ELTODO realizujeme nadstavby s ekologickým pohonom CNG.

 

 

ČISTENIE EXTERIÉROV BN

midu3

Spoločnosti Čistenie exteriérov BN sme dodali v rokoch 2015 – 2018 okolo 10 plošín určených pre prácu zväčša v exteriéri. Všetky plošiny pravidelne servisujeme a vykonávame ročné prehliadky s revíziami. Zákazníci sú maximálne spokojní s poskytovanými službami.  

 

 

BRANTNER NOVÉ ZÁMKY

brantner_environmental

Pre Brantner Nové Zámky sme dodali nadstavbu GSR na podvozku Mercedes Benz Sprinter. Táto plošina má pracovnú výšku do 18 metrov. Pri údržbe verejného osvetlenia  mestách Nové Zámky a Šaľa je plošina flexibilná svojím stranovým dosahom až do 7,6 metrov. 

 

 

ŘEDITELSTVÍ SILNIC A DÁLNIC ČR

Plošiny pro ŘSD

Pro ředitelství silnic a dálnic dodáváme dlouhodobě nástavby na podvozcích i přívěsné plošiny. V roce 2016 byla dodána speciální plošina MOOG – prohlížečka mostních konstrukcí na podvozku SCANIA 26 tun.

 

 

ELEKTROLINE

Plošiny pro Elektroline

Pražská firma ELEKTROLINE se zabývá projektováním, budováním a správou tramvajových a trolejbusových tratí. Pro svoji náročnou práci po celé Evropě využívá řadu nám dodaných speciálně konstruovaných pracovních plošin.

 

 

ADIENT

Plošiny pro Adient

Společnosti ADIENT dodáváme plošiny pro bezpečnou údržbu v jednotlivých výrobních závodech v ČR. Dodávka je komplexní včetně nastavení bezpečností předpisů a zajištění školení obsluh i v pravidelných cyklech.

 

 

UNI HOBBY MARKET

Plošiny pro uni hobby market

Řetězec hobby marketů UNIHOBBY využívá plošiny dodané naší společností ve všech svých marketech na území ČR. Společnost oceňuje spolehlivost a dostupnost servisu pro plošiny značky Haulotte.