Volné pozice

Jsme významná společnost v oblasti prodeje a servisu pracovních plošin v ČR. Hledáme do svého týmu další kolegy na pozici SERVISNÍ TECHNIK. Naším hlavním cílem je zajištění kvalitního odborného servisu pracovních plošin pro více než 2000 zákazníků po celé republice.

Servisní technik pracovních plošin

Náplň práce:

  • diagnostika a opravy pracovních plošin v našich servisních dílnách nebo u zákazníka
  • účast na profesních školeních
  • komunikace v týmu a se zákazníkem

Požadujeme:

  • zkušenosti z elektro oborů nebo strojírenství (např. slaboproud, silnoproud, oprava mechanizace a další)

Nabízíme:

  • jistotu zaměstnání ve společnosti s vedoucím postavením na trhu plošin a s tradicí přes 28 let
  • práci v moderně vybaveném a čistém prostředí
  • pravidelná školení a zvyšování kvalifikace v oboru elektro, hydrauliky
  • školení realizovaná zahraničními dodavateli
  • možnost uplatnění technických znalostí a nápadů
  • dlouhodobou perspektivu a odborný růst
  • roční bonusy, prémie a zaměstnanecké benefity

Informace o pozici

Typ úvazku

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

pracovní smlouva

Mzda

27000 – 42000 Kč / měsíc

Benefity

13. plat, Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Zadavatel

ROTHLEHNER pracovní plošiny s.r.o.

Místo pracoviště

Mezi úvozy 2512/2a, 19300, Praha – Horní Počernice, Hlavní město Praha, Česká republika

Kontakt

Marek

Tomášek

Mezi úvozy 2512

19300  Praha 9 – Horní Počernice

Česká republika

Telefon: 602289300

POŠLETE NÁM DOTAZ

Vyplněním své e-mailové adresy a/nebo svého telefonního čísla nám dáváte souhlas k tomu, abychom vás kontaktovali. Zásady ochrany soukromí.