Máme za sebou ďalší ročník veľtrhu Bauma 2016 Mníchov. Aj cez nepriazeň počasia na veľtrh tento rok zavítalo okolo 600 000 návštevníkov so záujmom o stavebníctvo.
Taktiež naša firma hodnotí tohoročné výsledky veľtrhu kladne. „Sme radi, že Bauma 2016 bola pre nás úspešná a chceli by sme touto cestou poďakovať našim zákazníkom a hosťom za konštruktívne debaty a nové objednávky“, za celú firemnú skupinu ďakuje Manfred Rothlehner.
Veľký záujem na našom stánku budila zatiaľ posledná novinka GSR, plošina na 3,5 t podvozku s nosnosťou koša 300 kg – model B200PX.
Na stánku bola k videniu a vyskúšaniu prívesná pracovná plošina s najvyššou pracovnou výškou na trhu z našej vlastnej produkcie DENKA LIFT model DL30 a inovovaný model DENKA LIFT DK18.
Spoločnosť Haulotte predstavila nové modely rady STAR – Star 6, Star 6 Picking, a radu technických vylepšení stávajúcich modelov. Vylepšenia sa týkajú predovšetkým zjednodušenia údržby a diagnostiky závad. Modely dieselových terénnych plošín sú novo vybavené on-board a prípadne on-line diagnostikou, ktorá poskytuje prehľadné servisné informácie o súčasnom technickom stave.