ROTHLEHNER pracovné plošiny s.r.o.
„Koncepcia pre Vašu budúcnosť…“

Sme jednou dcérskych firiem spoločnosti ROTHLEHNER Arbeitsbühnen GmbH, ktorá sídli v nemeckom Massingu. Materská firma bola založená v roku 1976. Naša skupina má ďalšie predajné a servisné pobočky v Českej republike, v Poľsku a v Rakúsku. Ďalším podnikom, ktorý patrí do našej skupiny je spoločnosť Lift Manager, ktorá zaisťuje servisné služby v Nemecku.

Skupina ROTHLEHNER dodáva ročne cez 700 kusov pracovných plošín a cez 15 tisíc servisných zákaziek ročne s celkovým ročným obratom kolem 30 mil. EUR. V skupine je zamestnaných vyše 250 pracovníkov, viac ako dve tretiny v servise plošín.

Od roku 2013 naša skupina prevzala výrobu prívesných plošín DENKA LIFT.

Slovenská spoločnosť ROTHLEHNER pracovné plošiny bola založená v roku 2008. Firma začínala s jedinou plošinou a jediným zamestnancom, súčasným konateľom pánom Ladislavom Kajanom. Ročné obraty firmy sú na úrovni cez 1 mil. Eur, priemerne ročne dodáme okolo 100 ks pracovných plošín.

Koncepcia firmy je založená na predaji širokej škály pracovných plošín, kvalitným servisným zázemím a na úzkom a trvalom vzťahu s dlhoročnými dodávateľmi pracovných plošín. Naším cieľom je byť mienkotvorná spoločnosť s pracovnými plošinami na trhu.

predaju ponúkame značky renomovaných výrobcov jedine v rámci výhradného zastúpenia. V tomto režime obchodných vzťahov máme možnosť od výrobcu získať radu detailnejších informácií, ktoré sú nezbytné pre kvalitný  servis. V popredajných službách sa zameriavame predovšetkým na rozvoj servisu pracovných plošín. Aby sme zaistili bezproblémové nasadenie plošín, venujeme pozornosť i zvyšovaniu štandardu bezpečnosti práce pri využití plošín.

Čo Vám môže naša spoločnosť ponúknuť?

  • predaj rozsiahleho sortimentu pracovných plošín od vybraných europskych výrobcov
  • montáž pracovných plošín na rôzne podvozky vykonávanou v ČR
  • servis všetkých dodávaných výrobkov
  • rozsiahly sortiment náhradných dielov pripravených k okamžitému predaju
  • školenie obsluhy a managementu podľa slovenských i medzinárodných štandardov
  • odborné poradenstvo v oblasti bezpečnej prevádzky plošín
  • služby spojené s kúpou a prevádzkou plošín
  • prenájom pracovných plošín

Našou špecialitou v ČR je výroba nástavieb plošín na mieru. Pozrite sa na niektoré ukážky našich realizácií.